O Projektu

Uvařit tak, že bude chutnat celé rodině, a nezruinovat přitom rodinný rozpočet, dokážete i vy. Stačí pár zaručených triků, chuť učit se nové věci a vášeň k jídlu. Chuť a vášeň v sobě nosí každý, stačí je jen objevit — a zaručené triky vám dodáme my.

Na webu SikovnyKuchar.cz najdete řadu užitečných rad nejen o tom, jak správně zacházet s jednotlivými surovinami, ale i o tom, co vašemu tělu skutečně prospívá, nebo naopak škodí. Právě informace jsou totiž v dnešní době, která nás na internetu doslova zahlcuje polopravdivými nebo přímo lživými zprávami (a to především v oblasti jídla a zdraví), tím, co všichni potřebujeme nejvíc.

Kromě toho tu najdete řadu vynikajících a zároveň zdravých receptů. Zajímá vás, co jíte, nebo si třeba hlídáte figuru? Pak určitě oceníte i to, že u každého z receptů najdete i jeho energetickou hodnotu a složení.

A svým receptem se u nás můžete pochlubit i vy — stačí si vytvořit profil a pak už jen přidávat recepty, nebo třeba jen sledovat své oblíbené kuchaře a jejich nejnovější recepty.

Díky, že jste s námi!

Máte dotaz nebo připomínku?

Napište nám: kontakt@sikovnykuchar.cz